lv | ru | en
homesitemapmail

Durvju Dizains

Atkarībā no izvēlētā finierējuma un konstrukcijas veida un dažāda veida stiklojuma durvju izskats var būtiski ietekmēt interjeru. Piedāvājam standarta koka durvju vērtņu dizaina risinājumus, izvēloties durvju modeli no mūsu kataloga, vai izgatavojam durvis pēc pasūtītāja skicēm. Koka durvis beicējam un krāsojam dažādos toņos. Veicam dažāda vieda interjera durjvu izveidi, piemēram - klasiskaja interjerā, mūsdienīgā interjerā, Art Nouveau interjerā u.c..


Ikvienu jautājumu, kas saistīts ar koka durvju dizainu vai tehnisko aprīkojumu, palīdzēs atrisināt mūsu specialisti. Jūsu ērtībām nodrošinām pilnvērtīgu servisu – sākot no konsultācijas, individuāla projekta izstrādes līdz koka durvju uzstādīšanai, beidzot ar garantijas un pēc garantijas apkalpošanai.

 

Jūsu jaunām idejām piedāvājam apskatīt dažus durvju dizainus  no pabeigtiem objektiem:

        

Šeit ir izmantota jauna tehnoloģija slēptām eņģēm, kā arī magnēta mēlītes slēdzenēm, kura izlec tikai pie slēgtajām durvīm

      

Šīm durvīm ir moderns un interesants risinājums. Apmales ir vienā līmenī ar vērtni un kārbu, kā arī iebūvētas slēptās eņģes un rokturu rozete ir iestrādāta vienā līmenī ar vērtni, tās kopumā rada pabeigtu viendabīgu veidolu

      

Norādītām durvīm ir izmantota speciāla novecošanās efekta tehnoloģija (patinēšana), lai sasniegtu novecošanās efektu ir izmantoti dekoratīvi elementi - pilastri, kapiteļi apmalēm, daudzprofilu sloksne uz pildiņiem. 

Antikā furnitūra (rokturi, eņģes ), kas kopumā rada antīkā stila iespaidu.