lv | ru | en
homesitemapmail

Specializētas mēbeles pēc pasūtījuma

Specializēto mēbeļu ražošana pēc pasūtījuma ir viena no "Dekopirs PRO" pamatprofila darbības jomām. Šīs mēbeles tiek izstrādātas un ražotas konkrētām nozarēm, tāpēc stingri tiek ievēroti noteikti standarti un mēbeles tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma.
Mēs piedāvājam saviem klientiem izstrādāt un izgatavot šādus specializēto mēbeļu veidus:

• BANKU UN FINANŠU IESTĀŽU MĒBELES

• MEDICĪNAS IESTĀŽU MĒBELES

• MĒBELES VIESNĪCĀM

• VESTIBILA LETES

• MĒBELES ARHĪVIEM,  BIBLIOTĒKĀM UN LASĪTAVĀM

 

 

 

 

 Specializēto mēbeļu ražošanā uzņēmuma "Dekopirs PRO" darbinieki rūpīgi izstrādā visus elementus, ņemot vērā nepieciešamo funkcionalitāti un ergonomiku, kā arī skaidri norādot uz telpas interjera iezīmēm.
Specializēto mēbeļu ražošanā tiek izmantotas laminētas skaidu plātnes, kā arī dārgāki materiāli: plastikāts, emaljēts MDF, dabīgais finierējums, masīvkoks, aizsargstikls, metāls (nerūsējošais tērauds), mākslīgais akmens.

Projektu var veikt mūsu uzņēmuma speciālisti ar savu piedāvāto dizainu vai izveidot produktu, pamatojoties uz pasūtītāja iesniegtajām skicēm vai attēliem ar organizācijas konceptuāliem telpas noformējuma risinājumiem. Otrajā gadījumā projektam jāveic tehniskās apstiprināšanas procedūra - nepieciešama ražošanas korekcija, pamatojoties uz normatīvajām prasībām attiecībā uz šāda veida mēbelēm, izmantotā materiāla un  furnitūras parametriem. 

 

 

 

Vitrīnas un letes pēc pasūtījuma

Vitrīnas un letes ir neatņemama tirdzniecības norises sastāvdaļa, kas aizņem lielāko daļu tirdzniecības platības. Jo pārdomātāka ir veikala interjera izstrādājumu izpildes kvalitāte jo augstāk to novērtēs klients, iegādājoties preces, kas izvietotas uz tirdzniecības vietas mēbelēm.

Iedomājieties vitrīnu ar blāvu stiklu, sliktu apgaismojumu vai sliktas kvalitātes apdares pārklājumu! Protams, jebkurš produkts uz šāda izstrādājuma izskatīsies neestētisks.

Un otrādi, labi izvēlēts un uzstādīts vitrīnas apgaismojums, kas izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, nopulēta stikla, samta vai augstas klases koka, burtiski pievilinās un aizraus apmeklētājus!